Mytí a údržba venkovních ploch

 

Účinně přitom šetrně vyčistíme tlakovou vodou nebo strojově Vaši zámkovou dlažbu, a jiné venkovní povrchy různých materiálů jako je beton a dlažba, od skvrn, mechů a lišejníků, ale i žvýkaček a jiných znečištění.

Strojní čištění zahrnuje mnoho způsobů provedení a je velice účinné a zároveň šetrné. Metody provedení vždy přizpůsobujeme na míru danému prostředí a požadavkům klienta. Kombinace strojového a mechanického čištění poskytuje ideální zajištění jak udržet plochy v čistotě a řádném stavu.

Poskytujeme také údržbu cest a ploch z kačírku nebo jiných materiálů. Odstranění nežádoucího porostu jako je prorůstající tráva.

Letní a zimní údržba chodníků

Zajištění pravidelného metení a odstraňování hrubých nečistot, mytí tlakovou vodou včetně odstraňování žvýkaček, odstraňování prorůstající nežádoucí zeleně, odstraňování mechu a hub.

V zimním období nabízíme zajištění údržby chodníků. Metení a odklízení sněhu nebo náledí. V případě náledí zajišťujeme posyp, všemi druhy posypových materiálů a také jejich dodání. Poradíme s vhodným typem posypu.

V zimním období zajišťujeme takzvaný pohotovostí režim, při kterém efektivně reagujeme na aktuální situaci.

Sídlo společnosti

Na Vrchách 585
252 66  Libčice nad Vltavou
Praha – západ

Provozovna Praha

Radotínská 1429
153 00  Praha 5 – Radotín
(vjezd z ulice Přeštínská)

Kontakt

Tel.: 246 024 960
E-mail: info@mirasro.eu

Správa nemovitostí
Tel.: 228 222 535
E-mail: sprava@mirasro.eu

 

Kontaktní formulář