Správa nemovitostí

Zajišťujeme optimální propojení a komplexnost nabízených služeb spojených se správou Vašeho objektu. Nabízené služby jsou vykonávany odborníky z jednotlivých oborů na profesionální úrovni.

K zajištění požadovaných služeb (technická správa objektů, úklid, administrativní činnosti, recepce, atd.) přistupujeme jako ke komplexní činnosti, kdy jsou jednotlivé služby propojeny a řízeny tak, aby investice vložené do objektu vedly k jejich návratnosti a spokojenosti.

Za jednotlivé zakázky odpovídá facility manažer, který řídí veškeré služby poskytované našimi vlastními zaměstnanci i dalšími dodavateli. Samozřejmostí je snaha o maximální efektivitu.

Poskytujeme komplexní služby spojené se správou nemovitostí a budov. V rámci správy budovy nabízíme zajištění povinných revizí a nutných servisů podle platné legislativy, běžnou údržbu a potřebné opravy, úklid, údržbu zeleně a spoustu dalších služeb, vždy s cílem snižovat nutné náklady na provoz a údržbu budovy a na spotřebu energií.

Rozsah správy nemovitostí sjednáváme vždy na základě požadavků klientů.

Pro správu používáme moderní informační systém Domsys. Aplikaci Domsys si můžete stáhnout také do svých mobilních telefonů s operačními systémy Android a iOS. Veškeré informace pak budete mít všude s sebou.

Sídlo společnosti

Na Vrchách 585
252 66  Libčice nad Vltavou
Praha – západ

Provozovna Praha

Radotínská 1429
153 00  Praha 5 – Radotín
(vjezd z ulice Přeštínská)

Kontakt

Tel.: 246 024 960
E-mail: info@mirasro.eu

Správa nemovitostí
Tel.: 228 222 535
E-mail: sprava@mirasro.eu

 

Kontaktní formulář