Úklidové služby

Pravidelný úklid firem, kancelářských a komerčních prostor

Vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření ploch častého dotyku, vyleštění skleněných stěn, otření prachu na dostupných místech, ale i na méně dostupných jako jsou vrchy kuchyňských linek, lustrů a svítidel, čištění a dezinfekce sociálního zařízení, úklid zázemí pro zaměstnance (kuchyňka, šatny, oddychové relaxační místnosti atd.), zajištění doplňování ale i dodávání hygienických potřeb a vůní.

Jednorázový, nepravidelný úklid firem, kancelářských a komerčních prostor

Vysávání koberců, stírání podlah různých povrchů (PVC, linoleum, dlažba, dřevo, vinylové i plovoucí podlahy) vynesení odpadků, otření ploch častého dotyku, leštění nábytku, otření prachu na dostupných i méně dostupných místech, čištění a dezinfekce sociálního zařízení, úklid zázemí a společných prostor pro zaměstnance (kuchyňka, šatny atd.).

Úklid domu a společných domovních prostor

Metení a setření podlahových ploch volně přístupných, případně za použití podlahových strojů včetně mytí a leštění výtahů, ometení pavučin, otření madel zábradlí a vstupních dveří, leštění a mytí skleněných výplní dveří, zametení a vytření suterénních prostor, zametení před vchodem do domu, mytí oken. Pravidelné a nebo jednorázové strojní čištění garáží.

Generální úklid

Kompletní úklid, včetně mytí oken a žaluzií jak venkovních tak vnitřních, čištění horizontálních žaluzií, důkladné mytí a odmaštění kuchyňských zařízení, odstranění vodního kamene, ošetření nábytku vhodným prostředkem, omytí světelných a topných těles, čištění koberců a čalouněného nábytku.

Úklid po řemeslnících, malířích

Úklid upravovaných prostor a jejich povrchů dle požadavků klienta.

Mytí oken

Odstranění nečistot ze skleněných ploch, mytí oken špaletových, šroubovaných i plastových, mytí parapetů a rámů oken. Mytí žaluzií.

Čištění a voskování podlah

Strojové i ruční čištění PVC, linoleum, dlažba, dřevěné i plovoucí podlahy.

Čištění koberců a čalouněného nábytku a židlí profesionální technikou, mokrou cestou za pomocí extraktoru

Úklid před domem a na zahradě nebo dvoře

Úklid průmyslových hal a skladů

Mytí stěn, strojové čištění podlah a kompletní úklid na klíč, dle Vašich požadavků a potřeb.

Strojové čištění garáží v bytových domech nebo parkovacích domech

Ostatní úklidové práce dle požadavků klienta

Letní a zimní údržba chodníků

Zajištění pravidelného metení a odstraňování hrubých nečistot, mytí tlakovou vodou včetně odstraňování žvýkaček, odstraňování prorůstající nežádoucí zeleně, odstraňování mechu a hub.

V zimním období nabízíme zajištění údržby chodníků. Metení a odklízení sněhu nebo náledí. V případě náledí zajišťujeme posyp, všemi druhy posypových materiálů a také jejich dodání. Poradíme s vhodným typem posypu. V zimním období zajišťujeme takzvaný pohotovostí režim, při kterém efektivně reagujeme na aktuální situaci. 

Sídlo společnosti

Na Vrchách 585
252 66  Libčice nad Vltavou
Praha – západ

Provozovna Praha

Radotínská 1429
153 00  Praha 5 – Radotín
(vjezd z ulice Přeštínská)

Kontakt

Tel.: 246 024 960
E-mail: info@mirasro.eu

Správa nemovitostí
Tel.: 228 222 535
E-mail: sprava@mirasro.eu

 

Kontaktní formulář