Čištění fasád a odstraňování graffiti

Vyčistíme fasádu od prachu, sazí, smogu, řas, plísní a jiných nečistot. Na fasádách domů se často vyskytuje znečištění biologického původu – mechy, řasy, lišejníky, nebo atmosférického původu – prach z exhalací. K odstranění těchto nečistot používáme vhodné a kvalitní přípravky. V případě požadavku klienta provádíme rovněž následné ošetření ploch nano nátěry, díky jimž se poté nemusí tak často udržovat a čistit. Povrchy po impregnaci lépe odolávají škodlivému působení znečištění biologického (vytváří ochranu před tvorbou mechů a výkvětů) i atmosférického původu. Snížený průnik vody do konstrukce zlepšuje její izolační vlastnosti, čímž zabraňuje energetickým ztrátám.

Odstraňování graffiti, fixů, sprejů, plakátů a samolepek nejen z různých povrchů, ale i aplikaci antigraffiti nátěrů, po jejichž aplikaci zajišťujeme i následný servis.

Co to je antigraffiti nátěr? Při odstraňování graffiti z fasádních barev a strukturovaných omítek může (vlastním graffiti i čištěním) dojít k jejich poškození. Antigraffiti nátěr vytváří na povrchu ochranný film, který tomuto poškození zabrání a z něhož lze graffiti bez problémů odstranit a to i vícenásobně.

Naši zaměstnanci mají ve svém oboru více než 20 let zkušenosti jak s odstraňováním graffiti, ochrannými nátěry a mytím fasád domů, tak i s čištěním chráněných památkových objektů, které potřebují velmi citlivou, avšak účinnou péči. Poskytneme Vám komplexní služby dle Vašich individuálních požadavků. Disponujeme plošinami pro práci ve výškách nebo i pracemi horolezců.

Sídlo společnosti

Na Vrchách 585
252 66  Libčice nad Vltavou
Praha – západ

Provozovna Praha

Radotínská 1429
153 00  Praha 5 – Radotín
(vjezd z ulice Přeštínská)

Kontakt

Tel.: 246 024 960
E-mail: info@mirasro.eu

 

Kontaktní formulář

8 + 14 =